środa, 17 lipca 2013

Olejek brązujący z naturalnym filtrem UVWiele osób, w tym ja, ma latem dylemat - czy spędzać godziny na słońcu kosztem szybciej starzejącej się skóry, czy może chronić skórę przed starzeniem i potencjalnymi nowotworami skóry "ciesząc" się bladą jak mąka skórą? :)

Optymalnie byłoby mieć piękny koloryt skóry bez konieczności jej postarzania i taka właśnie alternatywa przybyła do nas prosto z Maroka zasilając szerokie grono wartościowych Skarbów Maroka. Co zawiera w sobie to cudo i jakie ma działanie? Naturalny olejek brązujący jest mieszaniną olejków: arganowego, oliwkowego, olejku z henny saharyjskiej oraz eterycznego olejku cytrynowego. Regularne stosowanie preparatu, dzięki zawartości olejku z henny, delikatnie przyciemnia skórę nadając jej  pięknego oliwkowego odcienia. Preparat sprawia, że skóra przybiera kuszący połysk, odżywia ją, rewitalizuje i opóźnia jej starzenie. W dodatku, olejek arganowy oraz oliwka z oliwek są źródłem naturalnego filtru przeciwsłonecznego. Warto pamiętać, że olejek arganowy ma działanie antycellulitowe i rozjaśnia rozstępy, co zwiększa jego już zanadto atrakcyjny obszar zastosowań :).

Najlepsze efekty opalizujące zyskamy jednocześnie wzbogacając dietę w produkty spożywcze bogate w beta-karoten - jak marchewki, morele, szpinak, brokuły, papryka, dynia. 
1 komentarz: