piątek, 24 czerwca 2016

Skarby Maroka na lato!


Lato w pełni, a wraz z porą roku zmienia się zawartość naszej kosmetyczki. Jakie letnie niezbędniki proponują Skarby Maroka na słoneczne i upalne dni?Filtry przede wszystkim

Planując długotrwałą ekspozycję na promienie słoneczne na plaży musimy uzbroić się w krem z wysokim filtrem. Znakomitym wyborem będzie Krem przeciwsłoneczny z filtrem UV 50 SPF z olejkiem arganowym o działaniu nie tylko ochronnym, ale także pielęgnacyjnym!
Naturalna mgiełka...

Wyjatkowym produktem do spryskiwania twarzy w czasie upałów będzie naturalna woda różana z dozownikiem ułatwiającym aplikację. Woda może być także pierwszą pomocą podczas oparzeń, ponieważ łagodzi wszelkie podrażnienia i oparzenia. A do tego ma niezwykle kuszący i wprawiający w pozytywny nastrój zapach :). 

Dla amatorów cienia

Dla osób, które nie lubią spędzać długich godzin na słońcu, a chciałyby nadać skórze zdrowy koloryt i piękny odcień opalenizny mamy wyjątkowy Olejek brązujący! Olejek to wyjątkowa kompozycja olejku arganowego, olejku z oliwek i henny saharyjskiej.

 

Co na oparzenia?

Kojące działanie w przypadku oparzeń będzie miało zastosowanie masła shea. Masło shea będzie też świetną alternatywą dla balsamów do ust, w dodatku z naturalnym fitlrem przeciwsłonecznym.

Kojące, chłodzące i zbawienne działanie będzie miał także olejek miętowy dodany do balsamu bądź olejku, a nawet do masła shea. 


Na nadmierną potliwość

Wysokie temperatury wymagają od nas wzmożonej ochrony przed poceniem i jego przykrymi następstwami. Naturalnym dezodorantem o działaniu hamującym rozwój bakterii odpowiadających za zapach potu jest ałun. Może także działać jako pierwsza pomoc przy drobnych skaleczeniach czy zadrapaniach, gdyż działa antyseptycznie i hamuje kwrawienie, dlatego będzie nieoceiony na przyklad przy częstym goleniu, gdy zdażą nam się zacięcia. 


Znakomitym środkiem do walki z nadmierną potliwością jest olejek bazyliowy. Jego antyseptyczne działanie reguluje wzmożone wydzielanie gruczołów potowych, zwłaszcza stóp. Ponadto jego wyjątkowy zapach pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia – ma działanie pobudzające, a tego najbardziej potrzeba nam kiedy upał obniży naszą energię do działania.
Teraz w wyjątkowej promocji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz