piątek, 10 czerwca 2016

Marokańska kuracja przeciw wypadaniu włosów


Sekretem pięknych, fenomenalnie lśniących i zdrowych włosów, a także zdrowej skóry głowy Marokanek jest rytuał pielęgnacyjny z użyciem niezwykle cennych olejków. Jakie olejki wykorzystują Marokanki i w jaki sposób wykonują olejowanie włosów, aby efekty były tak zachwycające? 

Aby znacząco wzmocnić włosy, aby pozbyć się dręczącego łupieżu, swędzącej skóry i wypadających włosów – nieoceniona będzie kuracja z udziałem cennych olejków roślinnych. Prezentujemy Wam tradycyjną mieszankę olejową skomponowaną tak, aby aktywne składniki roślinne optymalnie wnikały w cebulki włosa i aktywnie wzmacniały go w celu zniwelowania nadmiernego wypadania, łuszczenia skóry głowy, swędzenia i innych problemów, które niejednokrotnie spędzają nam sen z powiek. Olejki w mieszance zostały idealnie dopasowane tak, aby kompleksowo przywrócić równowagę włosa - odbudować strukturę włosa i wzmocnić jego korzeń.

Tych 6 wyjątkowych olejków to:


- olejek MIRTOWY
- olejek Z PELARGONI
-olejek JAŁOWCOWY
- olejek Z CZARNUSZKI
- olejek ROZMARYNOWY
- olejek MIGDAŁOWY

Powyższe olejki to skarbiec witamin, minerałów i cegiełek budulcowych dla maksymalnie zdrowych i pięknych włosów. Olejki wnikają w głąb włosa dogłębnie go odżywiając i stymulując do intensywnego wzrostu. Zapobiegają nadmiernemu "puszeniu się" włosów, zwiększają odporność włosa na działanie czynników zewnętrznych takich jak, słońce, chlorowana woda w basenie, modelowanie, suszenie czy czesanie. Preparat zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek, podkreśla skręt loków, wygładza powierzchnię włosa i dodaje fryzurze spektakularnego połysku. 


W jaki sposób stosować olejki?

Rozprowadź niewielką ilość olejku na całej długości wilgotnych włosów zaczynając od skóry głowy.
Następnie wykonaj masaż skóry głowy. Stosuj raz lub dwa w tygodniu przed umyciem włosów. Pozostaw pod ciepłym kompresem na 1-2 godziny nie dopuszczając do wyschnięcia włosów. Włosy po zdjęciu kompresu powinny być nadal wilgotne. Dopuszczając do wyschnięcia włosów ciężej będzie zmyć preparat.

Zbawienne działanie olejków można zaobserwować już po kilku tygodniach regularnych kuracji. Przywrócą nam najlepszą kondycję, blask, gładkość i naturalną żywotność, a ponadto zwalczą wszelkie problemy skóry głowy. Włosy będą rosły mocniejsze, gęstsze, a ich wzrost będzie znacząco przyspieszony.

Wyjątkowa promocja na najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend królewskie olejki do włosów aż 30% taniej! Dzięki kuracji krócelwskimi olejkami możecie być pewni, że włos Wam z głowy nie spadnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz