poniedziałek, 13 stycznia 2014

Krem arganowo-aloesowy

Dzisiaj przedstawiamy Wam produkt dla osób, które chciałyby korzystać z cudownych właściwości olejku arganowego ale obawiają się wrażenia tłustości na twarzy. Jest to bardzo uniwersalny krem, który nawilża skórę bez obciążania jej. 
Podstawowym składnikiem naszego kremu jest olej arganowy, dobrze znany wszystkim miłośniczkom Maroka.  Zawiera on ponad sto aktywnych składników, w tym kwasy tłuszczowe, polifenole oraz naturalną witaminę E. Jego działanie przeciwzmarszczkowe związane jest z podwójną ochroną przeciw promieniowaniu UV. Z jednej strony zawiera on naturalny filtr chemiczny butyrospermol o stężeniu odpowiadającemu faktorowi SPF 6, ale również przeciwutleniacze, które ograniczają negatywne skutki promieniowania, które przedostało się do naszej skóry.
Drugim składnikiem jest wyciąg z aloesu (aloe vera), znanego z jego właściwości łagodzących oraz nawilżających. Aloes również jest kopalnią składników aktywnych. Zawiera duże ilości witamin, biopierwiastków, aminokwasów, polisacharydów i wiele innych, które pobudzają tkanki do regeneracji. Przy swoim bogatym składzie aloes pozostaje lekki i delikatny. 
Dodatkowym składnikiem naszego kremu jest gliceryna roślinna. Pomaga ona dostarczyć wody naszej skórze, czyniąc ją miękką i gładką. Jest również odpowiedzialna za miłą w dotyku i lekką konsystencję kremu.
Krem arganowo-aloesowy polecamy wszystkim osobom szukającym delikatnego kremu do stosowania na dzień, pod makijaż. Sprawdzi się on również u mężczyzn, którzy potrafią być szczególnie kapryśni w tym temacie ;)


1 komentarz: