poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Uniwersalna apteczka w jednej butelce :)Kolejny cudowny specyfik z serii 'must have w podróży' to olejek z czarnuszki o ogromnym potencjale leczniczym.Jeżeli kiedykolwiek olejek ten obił Wam się o uszy lub oczy, to prawdopodobnie był opisywany jako ten, który leczy wszystko prócz śmierci. Jego wszechstronne i niezwykle skuteczne działanie znane jest od czasów Faraonów i weryfikowane było przez wieki. 

Olej jest przeznaczony do spożywania w celach profilaktycznych, leczniczych jak i do użytku zewnętrznego. Jego najmocniejszą cechą jest oczyszczanie ogranizmu z toksyn i drobnoustrojów chorobotwórczych - skutecznie zwalcza szerokie spektrum bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, które są odpowiedzialne za rozwój całej gamy chorób. Olej z czarnuszki ochrania , a także odtruwa miąższ wątroby. Badania naukowe potwierdzają również jego działanie przeciwnowtworowe.
Liczne substancje aktywne (jest ich ponad 100 - w tym liczne mikroelementy, witaminy, fitosterole, cenne kwasy tłuszczowe i naturalne antybiotyki) sprawiają, że olejek działa skutecznie w likwidacji bardzo wielu problemów, a oto zaledwie garstka:
  • działa przeciwzapalnie, wzmacnia układ immunologiczny
  • zwalcza problemy układu trawiennego
  • niweluje nudności, wymioty, biegunkę
  • usokajaja, usuwa zmęczenie i uśmierzaja różnego typu bóle, w szczególności migrenowe bóle głowy, zwalcza bezsenność
  • przeciwgrzybiczny, przeciwbakteryjny, przeciwwirusowy
  • leczy chorobach górnych dróg oddechowych, kaszel, grypę 
  • zapobiega wypadaniu włosów i wspomaga leczenie trądziku
Takie panaceum w jednej buteleczce pozwala zaoszczędzić zdrowie i miejsce w podróżnej apteczce, przy czym jak dobrze wiemy - zdrowie jest najcenniejsze ;). Olejek z czarnuszki z powodzeniem może służyć jako uniwersalny suplement przyjmowany profilaktycznie. 

Olejek oferowany przez Skarby Maroka pochodzi z Arabii Saudyjskiej i cechuje go zdecydowanie wyższa jakość aniżeli wszelkiego rodzaju olejki z czarnuszki dostępne na polskim rynku, jest zdecydowanie "mocniejszy", co do czego nie ma wątpliwości. Polecam --> tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz