środa, 3 sierpnia 2016

Idealnie gładka skóra po depilacji

Lato w pełni, więc temat depilacji jest zdecydowanie na czasie. Dziś opowiemy jak Skarby Maroka mogą sprawić, aby nasza skóra po depilacji była piękna i gładka na długo.

Przed wykonaniem depilacji należy zrobić dokładny peeling, aby zwiększyć efektywność depilacji oraz zapobiec wrastaniu włosków. Idealnym sposobem na dokładne pozbycie się martwego naskórka i najlepsze efekty po depilacji będzie zastosowanie peelingu z użyciem wyjątkowej marokańskiej rękawicy Kessa w połączeniu z mydłem Savon Noir. Są to główne elementy fenomenalnego zabiegu Hammam wykonywanego w marokańskich SPA, który daje efekt niewiarygodnie gładkiej i miękkiej skóry, czego nie można absolutnie osiągnąć przy użyciu tradycyjnych peelingów. Tak przygotowana skóra będzie w zupełności gotowa na depilację.
Po wykonaniu depilacji na miejscowe podrażnienia pierwszą pomocą będzie naturalny ałun – hamuje on krwawienia, przyspiesza gojenie i dezynfekuje skórę. Od wielu lat stosuje się go przy podrażnieniach po goleniu nawet w kulturze europejskiej.

I na koniec hit, który będzie skutecznie zapobiegał odrastaniu włosków po depilacji – jest to fenomenalny olejek mrówkowy! Opatentowana receptura zawierająca niezwykłą substancję z wydzieliny mrówek skutecznie hamuje odrastanie włosów po depilacji, a także jest bogata w szereg witamin i minerałów, które niezwykle odżywiają i pielęgnują skórę. Preparat jest wzbogacony cennymi ekstraktami roślinnymi, dzięki czemu skóra dostaje to czego potrzebuje, aby zachwycać swoją gładkością.Świetną alternatywą bądź dodatkiem do pielęgnacji skóry po depilacji będzie masło shea o wyjątkowej jakości, które również cudownie pielęgnuje skórę, a także zapobiega wrastaniu włosków po depilacji! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz