wtorek, 10 czerwca 2014

Mocne, zdrowe i piękne paznokcieJeżeli marzymy o pięknych i długich paznokciach, a nasze osłabione i rozdwajające się pozostawiają wiele do życzenia, często uciekamy się o ratunek do manicurzystek. Po tipsy. Owszem, z daleka i na pierwszy rzut oka może i wyglądają atrakcyjnie, ale z bliska od razu można rozpoznać, że natura w nie raczej nie ingerowała.. Dodatkowo są mało praktyczne i bardziej przeszkadzają niż pomagają. 

Czy można zatem wyhodować własne, naturalne i piękne paznokcie? Można, zasięgając porady u natury ;]. 
Czym dysponuje natura co może pomóc nam wzmocnić paznokcie i przywrócić je do życia?


Olejek z róż damasceńskich pozwala raz na zawsze zapomnieć o łamliwych paznokciach. Stymuluje do wzrostu i wzmacnia płytkę. Ponadto ze względu na zawartość cennych kwasów tłuszczowych oraz witaminy C, zmiękcza, a także świetnie pielęgnuje suche skórki, które stają stają się nawilżone i odżywione. 

Jak stosować olejek na paznokcie? Najlepiej tuż przed snem aplikować olejek bezpośrednio na płytkę paznokcia i skórki, opcjonalnie założyć bawełniane rękawiczki i pozostawić na całą noc. Dzięki temu paznokcie będą miały przyjemność czerpać najcenniejsze składniki z olejku w trakcie snu :). 

Ale uwaga uwaga, cennym olejkiem z róż damasceńskich możemy znakomicie pielęgnować nie tylko paznokcie. Rewelacyjnie działa także na cerę. W jaki sposób?

  • fenomenalnie wygładza i łagodzi wrażliwą skórę
  • łagodzi skutki oparzeń słonecznych
  • wzmacnia naczynka krwionośne
  • redukuje blizny
  • łagodzi trądzik różowaty
Można stosować także jako serum na końcówki włosów a także na uciążliwe rozstępy!

Jeden mały olejek a tyle radości :)

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem >>>więcej<<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz